Ο δημοτικός συνδιασμός “Ενωτική Πορεία” του δήμου Νικολάου Σκουφά, της παράταξης της απελθούσας δημάρχου Ροζίνας Βαβέτση που ηττήθηκε στις πρόσφατες δημοτικές εκλογές, προχώρησε σε ενδοπαραταξιακές εκλογές, και επικεφαλής της παράταξης αναδείχθηκε ο Δημήτρης Δήμος (τέως αντιδήμαρχος).
![](https://localhost/neoiagones/wp-content/uploads/2020/08/ad_300x250.jpg)
Η γόνιμη αντιπολίτευση αποτελεί ένα εξίσου σημαντικό κομμάτι της τοπικής αυτοδιοίκησης.
Θα σταθούμε δίπλα στους δημότες μας με ήθος και αξιοπρέπεια και θα συνεχίσουμε να δουλεύουμε και από αυτή τη θέση για την πρόοδο και την ευημερία του τόπου μας.
Άλλωστε, ως παράταξη, δουλέψαμε όλα αυτά τα χρόνια με γνώμονα το καλό και το συμφέρον των δημοτών μας και έμπρακτη απόδειξη είναι τα πάμπολλα έργα που εντάξαμε για το δήμο και τους ανθρώπους του.
Εγώ και οι συνεργάτες μου θα είμαστε στη διάθεσή σας για οτιδήποτε χρειαστείτε.
Να έχουμε όλοι μια καλή και δημιουργική θητεία”.