Η Κινηματογραφική Λέσχη Άρτας καλεί τόσο τα μέλη της, όσο και όσους θέλουν να εγγραφούν για πρώτη φορά στο σύλλογό μας, σε Γενική Συνέλευση και Εκλογές την Τετάρτη 24 Ιανουαρίου 2024 στις 18:30 στο Επιμελητήριο Άρτας.
Πρόθεσή μας είναι να συζητήσουμε από κοντά τις επερχόμενες δράσεις μας, να ανταλλάξουμε απόψεις και ιδέες που θα μπορούσαμε να υλοποιήσουμε στο μέλλον και να γνωριστούμε καλύτερα με όλους εσάς που μας στηρίζετε όλα αυτά τα χρόνια, αλλά και όσους θέλετε να μπείτε τώρα στην κινηματογραφική μας ομάδα.